Farklı bakış açılarıyla yeni başlangıçlara diyerek 2022 yılında yola çıktık.

YİA Programları…
Dört temel başlık altında topladığımız programlarımız; “Uzmanlık Atölyeleri” “Yenilenme Atölyeleri” “Duygusal Kas Atölyeleri” ve “Uçuk Açıcı Buluşmalar” katılımcılara ilham verdi.

İlk Yılın Raporu
32 farklı program ve 2023 PTUS Sempozyumu’nun düzenlendiği ilk yılımız, zengin deneyimlerle dolu oldu.

Hem özel anılara tanıklık ettik hem de katılımcılarımızın hoşgörüsü sayesinde hatalardan ders çıkardık. Artık daha deneyimli bir şekilde 2. yılımıza adım atıyoruz.

Bolca Sevgiler
Kuruluşumuza özel katkılarda bulunan Klinik Psikolog Mehmet Teber’e, özveriyle katkıda bulunan eğitimcilerimize, değerli moderatörlerimize, programlarımızı zenginleştiren katılımcılarımıza ve fedakar YİA ekibine sevgi dolu teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Sezon Hazırlıkları
Bu yılın temasını “Çocukların Zihin Dünyalarına Yolculuk” olarak belirledik.

2 aydır süren hazırlık sürecimizde, geçen yılın deneyimlerini ve katılımcı taleplerini göz önünde bulundurarak özel programlar tasarladık.

İlk programlarımızı yakında duyuracağız.

2. Yıl Hediyemiz
2. yılımızın hediyesi olarak 31.12.2023 Aralık ayı sonuna kadar yapılacak Yeni İnsan Akademi Üyelik başvurularını ücretsiz yapacağız.

Yeni sezonda, çocukların zihin dünyasında yapacağımız keşiflerle iletişim becerilerimizi daha da ileri taşıyacağımız bir yıl diliyoruz. ,

Sevgiler…

Yeni İnsan Akademi
“Farklı bakış açılarıyla yeni başlangıçlara…”
www.yeniinsanakademi.com
@yeniinsanakademi

Yeni İnsan Akademi, 2023-2024 programlarına başladı. Program takvimi Eylül ve Ağustos ayları arasında üç döneme göre planlanmaktadır.

Bu sezon “Uzmanlık Atölyeleri, Duygusal Kas Atölyeleri, Yenilenme Atölyeleri,  Gelişim Atölyeleri, Ufuk Açıcı Buluşmalar ve Sempozyum” programlarıyla birlikte olacağız.

Ebeveynlere, eğitimcilere, ruh sağlığı uzmanlarına, üniversite öğrencilerine, okullara ve STK’lara yönelik eğitim programlarını, PROGRAMLAR menüsünden inceleyebilirsiniz.

Yeni İnsan Akademi
Farklı bakış açılarıyla, yeni başlangıçlara…
@yeniinsanakademi

Üst menüde yer alan YİA Aylık Takvim bölümünde, Eylül ve Şubat ayları arasında her ay yapılacak programları inceleyebilir, başvuru yapabilirsiniz.

Üst menüde yer alan YİA Aylık Takvim bölümünde, Şubat ve Mart ayları arasında her ay yapılacak programları inceleyebilir, başvuru yapabilirsiniz.

Üst menüde yer alan YİA Aylık Takvim bölümünde, Temmuz ve Ağustos ayları arasında her ay yapılacak programları inceleyebilir, başvuru yapabilirsiniz.